Browsed by
Autor: admin

Czy pamiętamy o niepełnosprawnych?

Czy pamiętamy o niepełnosprawnych?

Fakt, że ciągle takie rozwiązania jak mianowicie platformy schodowe ogólnie nie są mega powszechne w naszym kraju powoduje, że odpowiedź jest niestety mocno negatywna. A konkretnie można zaryzykować twierdzenie, iż statystyczny Kowalski jakoś nie zwraca dużej uwagi na to wszystko co jest związane z osobami niepełnosprawnymi.

platformy schodowe

Bardzo przykre, ale taka jest prawda. Chyba często spotykamy się z przeróżnymi udogodnieniami, przecież platforma schodowa wcale nie jest znowu aż tak rzadko spotykana, zwłaszcza w bardzo dużych ośrodkach miejskich, ale to ciągle za mało. Co więc można ciekawego zaproponować tym osobom, które pragną nie tylko narzekać na niefajny los niepełnosprawnych? Tego typu myślenie ma dużo sensu, oczywiste, że trzeba jakoś działać!

Ogólnie trudno powiedzieć na takowe pytanie, bo naprawdę różni są ludzie, ich oczekiwania, a co najbardziej znaczące, bardzo różne mamy możliwości. Jednakowoż takie udoskonalenia jak wcześniej wspomniane platformy schodowe to bez cienia wątpliwości coś godnego sporej uwagi.

Więcej www.pokonaj-bariery.pl

Problemy z bezsennością

Problemy z bezsennością

To mocno denerwujące, kiedy kładziemy się do własnego łóżka, pragniemy zapaść w sen, ale po prostu nie idzie to nam. Naturalnie kłopoty z zasypianiem nie we wszystkich przypadkach zwiastują bezsenność – przecież raz na jakiś czas faktycznie możemy napotkać na kłopot z zasypianiem. Bardzo duży kłopot jest tak naprawdę wtedy, gdy często tracimy jakże cenny czas na choćby liczenie owiec. insomnia-1547964_1280
A kiedy człowiek nie jest wyspany, w zasadzie jego cały dzień nie jest udany. Co w takim razie robić, aby efektywnie walczyć z bezsennością? Cóż, niewątpliwie należy bardzo się starać o to, aby iść spać każdego dnia o tej samej godzinie.