Czy pamiętamy o niepełnosprawnych?

Czy pamiętamy o niepełnosprawnych?

Fakt, że ciągle takie rozwiązania jak mianowicie platformy schodowe ogólnie nie są mega powszechne w naszym kraju powoduje, że odpowiedź jest niestety mocno negatywna. A konkretnie można zaryzykować twierdzenie, iż statystyczny Kowalski jakoś nie zwraca dużej uwagi na to wszystko co jest związane z osobami niepełnosprawnymi.

platformy schodowe

Bardzo przykre, ale taka jest prawda. Chyba często spotykamy się z przeróżnymi udogodnieniami, przecież platforma schodowa wcale nie jest znowu aż tak rzadko spotykana, zwłaszcza w bardzo dużych ośrodkach miejskich, ale to ciągle za mało. Co więc można ciekawego zaproponować tym osobom, które pragną nie tylko narzekać na niefajny los niepełnosprawnych? Tego typu myślenie ma dużo sensu, oczywiste, że trzeba jakoś działać!

Ogólnie trudno powiedzieć na takowe pytanie, bo naprawdę różni są ludzie, ich oczekiwania, a co najbardziej znaczące, bardzo różne mamy możliwości. Jednakowoż takie udoskonalenia jak wcześniej wspomniane platformy schodowe to bez cienia wątpliwości coś godnego sporej uwagi.

Więcej www.pokonaj-bariery.pl

Polecane

Comments are closed.